Новини технологій. 27 квітня. Найбільший у світі виробник мобільних телефонів – фінська Nokia – планує скоротити 4 тис. співробітників і вивести за штат ще 3 тис. людей, перевівши їх на роботу в компанію Accenture, щоб знизити щорічні витрати на 1 млрд євро.

Nokia
Nokia скоротить кілька тисяч робітників

Відзначається, що Accenture передадуть завдання по роботі з операційною системою Symbian. Це дозволить Nokia скоротити витрати на дослідження і розробку нових продуктів на 18%, або на 1 млрд євро, вже до 2013року.

Заплановане скорочення торкнеться співробітників у Данії, Фінляндії і Великобританії.

Частка фінської компанії на ринку смартфонів безперервно скорочується протягом останніх років. Nokia продовжує поступатися позиціями своєму основному конкуренту в цьому сегменті – американській Apple, а також іншим виробникам.

Для того щоб переломити подібну тенденцію, керівництво Nokia ухвалило рішення використовувати у своїх пристроях програмне забезпечення Microsoft замість власної платформи Symbian.

Nokia є одним зі світових лідерів в області мобільних комунікаційних технологій. Компанія займається виробництвом мобільної апаратури і розробкою програмного забезпечення для мобільних телефонів і кишенькових персональних комп’ютерів (КПК). Чистий обсяг продажів Nokia в I кварталі виріс на 9,2% і склав 10,4 млрд євро.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.