Новини авто. 27 квітня. Компанія Nissan відкликає 195 тисяч позашляховиків, проданих у 20 американських штатах, у зв’язку з проблемами з рульовим управлінням.

Nissan Pathfinder
Американські "Ніссани" ржавіють через "антиожеледичну" сіль

Несправність можна виявити ​​в 162 тисячах автомобілів Nissan Pathfinder 1996-2004 модельного року і 33 тисячах машин Infiniti QX4 1997-2003 модельного року, повідомляє The Detroit News.

Сервісну кампанію проведуть лише в тих штатах, в яких у зимовий час року використовують дорожню сіль проти ожеледиці. Відповідно до досліджень Національної адміністрації дорожнього руху США (NHTSA) і компанії Nissan, ця речовина разом з водою може проникати всередину машини, викликаючи корозію опори стійки передньої підвіски. При цьому водій може зазнавати труднощів під час прокрутки керма, що може стати причиною аварії.

Власників авто, в яких виявлять несправність повідомлять про необхідність пройти огляд до кінця травня. У рамках сервісної кампанії автовиробник має намір обробити стійки опори автомобілів, які потрапляють до групи ризику, антикорозійним засобом. Якщо ж у машині будуть виявлені заіржавілі деталі – їх безкоштовно замінять на нові.

У листопаді 2010 року компанія Nissan відкликала 586 тисяч пікапів Navara і позашляховиків Xterra у зв’язку з можливими проблемами з рульовим керуванням.

Крім того, дорожня сіль ставала причиною відкликання автомобілів Pathfinder в 2009 році: тоді реагент міг стати причиною неспрацьовування подушки безпеки при фронтальному ударі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.