Нвини свту. 2 квітня. Німеччина. Міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле на зустрічі зі своїм японським колегою Момосе Мацумото заявив про готовність своєї країни поставити до Японії роботів для відновлювальних робіт на АЕС “Фукусіма-1”, що постраждала в результаті стихії 11 березня.

Гідо Вестервелле

Суботня зустріч була присвячена обговоренню питань двостороннього співробітництва в пошуку шляхів виходу з кризи, що склалася в результаті аварії на АЕС.

Вестервелле висловив співчуття японської нації від імені Німеччини, і підкреслив, що європейська нація захоплена солідарністю і ввічливістю японського народу під час подолання наслідків жахливого кризи”, – повідомляє японське агентство “Кіодо”. За його даними, на нараді з представником Німеччини Мацумото повинен був розповісти про розвиток подій, пов’язаних з витоком радіації на АЕС “Фукусіма-1”.

Між тим, радіоактивна вода, що випливає з оболонки другого реактора АЕС в море, поширила радіоактивні речовини на відстані 40 км від берега. Раніше повідомлялося, що заражена радіацією вода витікає в море через 30-сантиметрову щілину в захисній оболонці другого реактора аварійної АЕС “Фукусіма-1”. Оператор АЕС компанія Терса оголосила про готовність забетонувати дірк, що утворилася.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.