Новини України. 12 квітня. В Києві відбудеться передача Службі безпеки України електронної бази даних на 150 тисяч радянських військовополонених періоду Другої світової війни.

архів, військовополонені
СБУ сформує електронну базу військовополонених

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

12 квітня 2011 року у рамках офіційного візиту делегації Об’єднання «Саксонські меморіали в пам’ять жертвам політичного терору» (м. Дрезден, ФРН) за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні відбудеться передача німецькою стороною електронної бази даних на 150 тисяч радянських військовополонених українців та осіб інших національностей – уродженців України.

Захід проходитиме у рамках виконання угоди про співпрацю між «Саксонськими меморіалами» і СБУ, укладеної у 2004 році з метою створення електронної бази даних про радянських і німецьких військовополонених та інтернованих періоду Другої світової війни.

До участі у заході запрошені Голова Державної архівної служби України та директор Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, інформують в СБУ.

Передача документів відбудеться о 15.00 в приміщенні Інформаційно-довідкової зали Галузевого державного архіву Служби безпеки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.