Новини України. 15 квітня. Донецьк. Депутати Донецької міської ради у п’ятницю, 15 квітня, на черговій сесії прийняли рішення про закриття 3 шкіл.

школа, зовнішнє тестування
В Донецьку закрили три школи

Вирішено закрити загальноосвітні школи №111 з українською мовою навчання та №121 з російською мовою навчання, а також школу №154.

Працівникам, які звільняються в результаті ліквідації шкіл, запропонують працевлаштуватися в інших загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності.

Батьки, вчителі та діти вийшли на захист своїх шкіл від донецьких чиновників. У Донецьку батьки просять депутатів: «Не закривайте 111-ю школу!».

У трьох містах Донецької області пройдуть акції протесту проти закриття шкіл.

Прокурор міста Донецька Олександр Ольмезов заявив, що по кожній школі буде проведена перевірка, чи враховували депутати всі аспекти, приймаючи рішення про їх закриття. Також міська прокуратура розгляне заяви батьків і громадських організацій.

Під час прийняття даного рішення у будівлі Донецького міськвиконкому проходив мітинг, в якому взяли участь вчителі, батьки та учні шкіл №2, №111, №121 і №154, що виступають проти їх закриття та реорганізації.

Нагадаємо, 29 березня батьки учнів школи №2 міста Донецька звернулися до зарубіжних дипломатів із проханням допомогти в порятунку навчального закладу від закриття в рамках «оптимізації».

Варто відзначити, що це не перша спроба опору батьків планам щодо закриття шкіл у Донецькій області. Так, 8 лютого близько 150 батьків учнів школи №136 Будьонівського району Донецька вийшли на акцію протесту проти ліквідації навчального закладу.

За інформацією заступника голови Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» Марії Олійник, найбільше в Донецькій області закриють близько 50 шкіл.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.