Новини шоу-бізу. 8 квітня. Зірка серіалу “Не родись красивою” актриса Неллі Уварова вперше стала мамою.

Уварова стала мамою

Малюк з’явився на світ 6 квітня в одному з московських пологових будинків.

“Ми з дитиною почуваємо себе відмінно, – розповіла 31-річна актриса. – Все пройшло добре, але більше нічого розповідати я не буду. Боюся наврочити”.

Найменш говірка актриса російського кінематографа приховує від цікавих стать дитини і подробиці її появи на світ. Втім, все життя Неллі – це одна суцільна таємниця. Навіть близькі друзі не знають, хто батько народженої дитини. На запитання з цього приводу Уварова відповідає коротко: “Це моя дитина”.

У театрі кажуть, що актриса завагітніла від свого екс-чоловіка Сергія Пікалова, з яким вони прожили кілька років. Сім’я зруйнувалася через небажання Уварової повністю зануритися в сімейний побут.

Молоді люди розійшлися і навіть встигли завести сім’ї. Як виявилося пізніше, цей розрив був недовгим, і через кілька місяців Пікалов і Уварова знову зійшлися, незважаючи на те що у Сергія підростає маленька дитина від другого шлюбу.

Актриса молодіжного театру виходила до глядачів до останнього моменту. І тільки, коли кругленький животик неможливо було приховувати, Неллі дозволила собі піти в невелику декретну відпустку. Але не надовго. Щаслива мама повернеться до театру вже в найближчий місяць.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.