Новини світу. 9 квітня. Інженери японської компанії TEPCO, оператора аварійної АЕС “Фукусіма-1”, d суботу почали будівництво сталевого загородження на території станції, щоб не допустити потрапляння радіоактивних речовин в Тихий океан.

Фукусіма
Навколо "Фукусіми" будують стіну

Будівельні роботи йдуть в районі другого енергоблоку, біля технічного резервуару, з якого раніше був витік високорадіоактивної води в океан. Пролом, з якого стікала вода, вдалося закласти в середу. Фахівці планують повністю загородити будівлю енергоблоку номер 2 та прилеглі технічні споруди парканом довжиною 120 метрів.

На початку тижня TEPCO скинула 11,5 тисячі тонн низькорадіоактивної води в Тихий океан, щоб використовувати резервуари для високорадіоактивної води. Компанія заявила, що жалкує про прийняте рішення, але в нинішній ситуації це єдиний вихід.

Після руйнівного землетрусу 11 березня і цунамі на АЕС “Фукусіма-1” відмовила система охолодження, на об’єкті був введений режим НС. Згодом на декількох енергоблоках сталися вибухи, що призвело до викиду радіоактивних елементів в атмосферу. Влада евакуювала людей з 20-кілометрової зони навколо АЕС.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.