Новини України. 11 квітня. Луцьк. Відео. Волинські націоналісти силою прогнали з центральної площі Луцька комуністів, які протягом останнього тижня збирали пожертвування на відновлення пам’ятника Сталіну в Запоріжжі.

На громадську акцію «Геть комуну! Геть Сталіна!» у понеділок, 11 квітня, прийшло більше сотні людей – переважно молодь та люди похилого віку. Тримали націоналістичні та державні стяги.

Організованою групою націоналісти підійшли до намету прихильників Сталіна: наполегливо вимагали згорнути намет та піти геть з Театральної площі.

В гучномовець вигукували антикомуністичні гасла, скандували їх разом.

Спочатку пропонували розійтись мирно, але комсомольці не бажали і слухати опонентів. Відтак націоналісти поставили комуністів перед фактом – або ви йдете геть, або ми проженемо вас силоміць.

Тим часом близько десятка комуністів вперто відстоювали свої погляди: викрикували, що пам’ятнику Сталіна в Луцьку бути. Запевняли: «Комунізм житиме вічно!».

Так і не знайшовши спільної мови зі «сталіністами», націоналісти кількома ривками перетворили червоний намет на купу сміття: зірвали полотнище, зламали опори та дерев’яний столик, який стояв у наметі.

Не обійшлося і без дрібних сутичок. Під час сутички учасники акції зі сторони націоналістів кидади яйцями в опонентів.

Після того, як “сталінський” намет розтрощили, ті, хто раніше збирав гроші на пам”ятник Сталіна, склали рештки у автомобіль міліції, після чого авто поїхало з майдану. Міліцію проводжали оплесками.

Джерело Волинські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.