Новини України. 23 квітня. У Запорізькій області в день 141-х роковин з дня народження Леніна, за кошти місцевої організації КПУ відкрили новий пам’ятник.

Пам'ятник Леніну
КПУ встановила пам'ятник Леніну в Запорізькій області

Пам’ятник Леніну встановили в селі Новослободка Запорізького району.

«Рішення про встановлення пам’ятника Леніну ухвалила сільська громада», – сказав секретар Запорізького обкому Комуністичної партії України Олексій Бабурін.

Жителі села Новослободка, які прийшли на мітинг, також повідомили, що рішення про встановлення нового пам’ятника ухвалювалося на сесії, але відзначили, що кошти на створення й встановлення пам’ятника ні жителі села, ні сільрада не виділяли: все було зроблено коштом КПУ.

У яку суму обійшлася поява скульптури місцевим комуністам, представники Запорізького обкому КПУ не повідомляють.

Припущення про те, поява пам’ятника Леніну може викликати наслідки аналогічні тим, що мали місце через встановлення пам’ятника Йосипу Сталіну, також офіційно запорізькими комуністами не коментуються.

Нагадаємо, навесні 2010 року за ініціативою Запорізького обкому КПУ встановили пам’ятник Сталіну, якому спочатку відпиляли голову, а відтак – у новорічну ніч – пам’ятник підірвали. У відпилянні голови звинувачують членів ВО «Тризуб», проти яких порушили кримінальну справу. Виконавців вибуху пам’ятника Сталіну наразі не встановлено.

Джерело Радіо свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.