Новини України. 27 квітня. Київ. На волю виходить перший із членів знаменитої банди міліцейських перевертнів.

тюрма
На волю виходить один із членів міліцейської банди

Йдеться про Михайленка, співробітника УБОЗу, якого кілька років екстрадували зі США і який є, на думку слідства, одним із головних сподвижників обвинуваченого у створенні і керівництві бандою І.Гончарова, нині покійного.

Члени банди займалися викраденням людей у ​​Києві та Київській області. Незалежно від того, чи погоджувалися родичі заплатити викуп, викрадених убивали.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ прийняв рішення в одній справі, що стосується діяльності банди перевертнів, у якій йдеться про двох убитих. Усього за обома справами перевертням інкримінують 13 убивств.

Як не дивно, незважаючи на подвійне вбивство, про довічний термін в суді не говорилося взагалі. Прокуратура клопотала про умовний термін покарання для свідка-обвинуваченого у справі Юрія Нестерова, єдиного з членів банди, що співпрацював зі слідством, на підставі свідчень якого і розплутали клубок вбивств та інших злочинів, скоєних міліцейською бандою.

Проте суддя засудила Ю.Нестерова до чотирьох років позбавлення волі. При цьому не забувши скоротити термін утримання під вартою одному з організаторів вбивства Михайленку до реально відбутого у СІЗО. Нагадаємо, саме він свого часу дав інформацію щодо отруєння охоронця та водія Івана Плюща.

Джерело ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.