Новини України. 28 квітня. Одещина. В Одеській області прокуратура відібрала у бізнесмена незаконно захоплений ставок площею 18 гектарів

На Одещині лержава повернула собі водойму

Прокурор Комінтернівського району і Одеська облрада виграли процес у апеляційному госпсуді, забравши у приватного підприємця ставок площею в 18 гектарів.

Про це повідомляє прес-служба регіональної прокуратури. Водний об’єкт розташований на території візирського сільради. Він незаконно використовувався для лову риби. Крім того, співробітники прокуратури перевірили діяльність Західно-Чорноморського державного басейнового управління охорони, використання, відтворення водних ресурсів і регулювання рибальства та виявили порушення процесу контролю над дотриманням господарської діяльності, пов’язаної з промисловим виловом риби. Прокуратура області знайшла порушення і в роботі управління ветеринарної медицини Комінтернівського району, де перевірка виявила відсутність належної організації ветеринарно-санітарного контролю над якістю і безпекою риби під час вилову, зберігання, транспортування, реалізації та використання.

Джерело НР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.