Новини України. 22 квітня. Кіровоградщина. Служба безпеки України викрила найбільший за останні роки підпільний цех з виробництва цигарок

З чого саме виготовляли підробки невідомо

20 квітня ц.р. співробітники СБУ викрили у Кіровоградській області нелегальне підприємство з виробництва контрафактних цигарок відомих світових марок, про це повідомляє прес-служба СБУ.

Як говориться у повідомлення, підпільний цех, площею 1600 квадратних метрів був влаштований на колишній птахофермі під виглядом складського приміщення. Аби приховати свою незаконну діяльність, зловмисники оздобили стіни герметичним покриттям без вентиляції, відтак ззовні не було чути навіть запаху тютюну.
Цех працював винятково по ночах, саме тоді привозили близько 40 робітників, що були задіяні у виробництві, сировину, і забирали готову продукцію.

“Під час огляду приміщення оперативники виявили промислову лінію з виробництва цигарок, вартістю близько одного мільйона доларів з виробничою потужністю 4,5 тисячі цигарок на хвилину. У цеху знаходились також 300 коробів готової продукції (в кожному по 10 тисяч цигарок), близько 20 тон сировини (тютюну), значна кількість пакувального паперу, фільтри та близько 300 тисяч штук акцизник марок з ознаками підробки. Це – найбільший підпільний цех з виробництва тютюнової продукції, який викрили співробітники СБУ за останні 5 років”, – повідомляє прес-служба.

За інформацією СБУ, контрафактні цигарки призначалися для нелегального переправлення до країн Європейського Союзу.

Після завершення відповідних експертиз за цим фактом буде порушено кримінальну справу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.