Новини України. 13 квітня. Донеччина. Останнім часом в Донецькій області проходять численні акції протесту – люди незадоволені, що влада не враховує їхні інтереси

На Донеччині з кожним днем зростає кількість протестів

Невдоволення громадян діями місцевої влади посилюється на Донеччині. На думку експертів, причина в тому, що важливі рішення і зміни впроваджують, абсолютно ігноруючи думку громадськості.

Протягом останнього часу в Донецькій області проходять численні акції протесту різних груп громадськості. Люди протестують проти закриття шкіл і лікарень, будівництва сміттєспалювальних заводів, підвищення квартирної плати в 2 рази, вирубки дерев, порушення релігійних прав.

На мітинги виходять батьки школярів, екологи, ошукані вкладники, прихильники української православної церкви київського патріархату.

«Обмеження інтересів громадян з боку влади посилюється на тлі погіршення загальної соціально-економічної ситуації та зниження рівня життя. Тому на Донеччині і відбуваються такі викиди протестної енергії», прокоментував нинішню ситуацію голова громадської ради при облдержадміністрації, політолог Володимир Кіпень.

Кіпень зазначив, що громадська рада виступила із заявою, в якій висловила стурбованість суспільною ситуацією в регіоні. За словами політолога, влада на Донеччині діє старими методами, які не мають нічого спільного з демократичними принципами, які проголошуються. Реформи замислюються в кабінетах посадових осіб, а врахування інтересів громадськості повністю виключається.

У той же час, за словами експерта, місцева влада не очікувала масових протестів в Донецькій області у відповідь на свої дії і навіть розгубилася. На думку політолога, позиція громадської ради та громадські протести повинні все ж таки привести до проявів розуміння з боку влади, і вона утримається хоча б від поспішного закриття шкіл. Втім, не можна виключати, каже експерт, що сьогоднішні заяви про те, що прислухання до голосу громадськості не виявляться лише бюрократичним заграванням.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.