Новини політики. 14 квітня. МЗС Франції наполягає на продовженні бомбардувань Лівії силами НАТО, незважаючи на заклик країн БРІКС вирішити проблему політичним, а не силовим шляхом, заявив прес-секретар міністерства Бернар Валеро.

Бернар Валеро
Бернар Валеро озвучив позицію Франції у продовженні війни

Раніше президент РФ Дмитро Медведєв за підсумками саміту БРІКС заявив, що країни-учасники саміту виступають за вирішення лівійського питання дипломатичними, а не силовими засобами. Він зазначив, що резолюції РБ ООН повинні виконувати без довільних інтерпретацій з боку окремих держав.

Реагуючи на цю позицію, МЗС Франції знову заявило, що війська союзників діють у суворій відповідності до резолюції РБ ООН для захисту цивільного населення.

“Виходячи з цього та враховуючи важку гуманітарну ситуацію, точкові удари по військовому обладнання, яке дозволяє Каддафі наводити жах на населення, повинні продовжитися, як це було підтверджено 13 квітня в Досі на засіданні Контактної групи, тоді як на міністерському засіданні НАТО в Берліні сьогодні обговорюються дії більш надійні, ефективні і швидкі “, – сказав Валеро на прес-конференції в Парижі.

Відповідаючи на питання, як позиція БРІКС співвідноситься з солідарністю міжнародного співтовариства, він заявив, що “міжнародна солідарність проявляється в рамках Ради Безпеки ООН і навколо цінностей, які захищає ООН“.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.