Новини політики. 8 квітня. “Коаліція учасників помаранчевоі революціі” заявляє, що влада знищує речові докази у справі про пошкодження підприємцями покриття Майдану Незалежності в Києві.

Могильов "замітає" сліди

“Після обіду 7 квітня на Майдані Незалежності з’явилися робітники, які встановили паркан і розпочали демонтаж покриття”, – повідомляє прес-служба ВГО КУПР.

“На сьогоднішній день покриття Майдану є речовим доказом у кримінальній справі, порушеній проти організатора “підприємницького МайдануСергія Мельниченка і кількох активістів підприємницького протесту. За законом, речові докази мають зберігатися до суду, а їх знищення є кримінальним злочином”, – наголошує організація.

Втім, міліція і міська влада “вже вдруге намагаються знищити ці артефакти під приводом проведення планового ремонту”, – додає КУПР.

На думку членів організації, така завзятість викликана тим, що “насправді учасники виступів ніякого покриття не пошкоджували, і в разі призначення належної експертизи цей факт стане юридично доведеним”.

“Натомість постане питання про нецільове використання коштів керівництвом МВС, яке за державні кошти залучило велику кількість своїх працівників – слідчих, експертів, інших фахівців тощо – до фабрикації справи проти Майдану. Замість того, щоб боротися із справжньою злочинністю, яка за час керівництва Могильова зросла майже у півтора рази”, – сказано в заяві.

“Постане питання і про подання завідомо хибних свідчень працівниками шляхоуправління і благоустрою, які заявили про завдані збитки у особливо великих розмірах”, – додає КУПР.

“Набагато простіше швиденько, незважаючи на погоду, “відремонтувати” покриття Майдану і потім доводити, що пошкодження були – але вже відремонтували. І весь кошторис повісити на лідерів підприємницького протесту в якості збитку”, – переконані в організації.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.