Новини світу. 18 квітня. Американський мільярдер і будівельний магнат Дональд Трамп заявив, що США стали «посміховиськом для всього світу» через свої недалекоглядні дії.

Дональд Трамп
Трамп зробив би інакше

За заявою магната, керівництво США соромиться використовувати силу для досягнення своїх цілей і це призводить до провалів у зовнішній політиці.

Трамп висловився за повернення США до лідируючих позицій в операції проти Муаммара Каддафі, а також за посилення політики щодо Китаю.

«У нас є величезна сила, якби ми тільки знали, як використовувати її. Тільки подивіться на цей безпорядок у Лівії. Ніхто не розуміє, хочемо ми, щоб Каддафі пішов, чи ні. Я або увійшов до Лівії і взяв нафту, або не робив би нічого взагалі. У старі часи, коли ти вигравав війну, переможена нація ставала твоїм трофеєм. Подивіться на те, що робить Китай, він краде наші робочі місця, наші гроші, а потім ними ж кредитують нас. Це вражаюче. Крім того, Китай маніпулює курсами валют, що робить конкуренцію неможливою», – заявив Трамп в інтерв’ю телекомпанії CNN.

Раніше 64-річний Дональд Трамп уже заявляв, що серйозно обмірковує виставити свою кандидатуру на пост президента США на майбутніх виборах, але остаточне рішення поки не прийняв. На минулих виборах, магнат підтримав кандидатуру Джона МакКейна. Згідно з даними журналу Forbes, особисті статки Трампа оцінюють у 2,7 мільярдів доларів.

Джерело InterRight

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.