Новини технологій. 9 квітня. Нова версія операційної системи для Xbox 360 не дозволить запускати більшість піратських дисків.

Xbox
Xbox добряче захистять від піратів

Про це повідомив сайт Xbox Scene з посиланням на відомого хакера C4Eva.

У даний момент у США проходить відкрите бета-тестування нової версії Xbox 360 Dashboard (операційна система консолі), що дозволить у майбутньому запускати диски нового формату з об’ємом, збільшеним на 1 Гб. Крім цього в новій прошивці використовується спеціальна система анти-піратської перевірки дисків (AP Check), яка не дасть запустити диски, відмінні від ліцензійних, без певної модифікації. Хакер C4Eva (відомий у зломі консолей Xbox) поки не прокоментував механізм змін образів дисків, щоб вони могли запуститися на новій прошивці. При цьому використання модифікованого диска робить Xbox 360 вразливою до блокування у сервісі Xbox Live.

Крім системи перевірки, яка на новій версії Xbox 360 Dashboard не дозволяє зараз запустити піратські диски, була введена нова функція заміни прошивки DVD-приводу, що приводила на більшості консолей до неможливості запустити піратський диск.

Консоль Xbox 360 піддається злому за допомогою перепрошивки DVD-приводу, дозволяючи при цьому запускати піратські диски. На даний момент зламати можливо тільки старі версії Xbox 360, а нова модифікація консолі Xbox 360 S ще не отримала публічних інструментів перепрошивки. Після злому є ймовірність, що Microsoft може “забанити” консоль, тобто відключити її від мережевого сервісу Xbox Live назавжди.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.