Новини технологій. 14 квітня. Компанія Microsoft випустить версію платформи для смартфонів Windows Phone 7 з новим браузером і підтримкою багатозадачності восени цього року, повідомила компанія на конференції для розробників MIX11.

Windows Phone 7
Windows Phone 7 отримає новий браузер

Оновлення системи під кодовою назвою Mango дозволить Microsoft скоротити відставання Windows Phone 7 від більш досконалих рішень конкурентів, зокрема, забезпечивши системі підтримку фонової роботи сторонніх програм.

У травні Microsoft випустить інструментарій для створення додатків, що використовують нові можливості платформи Windows Phone 7, а восени оновлення буде доступне для кінцевих користувачів.

Разом з оновленням мобільна платформа отримає новий браузер на базі Internet Explorer 9 з підтримкою апаратного прискорення графіки. У ході MIX11 представники Microsoft продемонстрували, що Internet Explorer 9 на WP7-смартфоні швидше обробляє “важкі” веб-сторінки на базі стандарту HTML5 в порівнянні з Android-апаратом Google Nexus S і iPhone 4.

Розробники отримають прямий доступ до камери і сенсорів, що дозволить створювати програми “доповненої реальності”, які в реальному часі накладають цифрове зображення та текстову інформацію на трансльовану з камери картинку.

За словами представників Microsoft, програми для WP7 готують Skype, Amazon і інші компанії. В кінці травня для цієї платформи вийде версія популярної гри Angry Birds.

Microsoft зіткнулася з труднощами при випуску перших модифікацій операційної системи WP7: у лютому після установки незначного оновлення смартфони деяких користувачів перестали працювати. Інше оновлення, серед іншого додає системі довгоочікувану функцію копіювання і вставки тексту, вийшло в березні, проте досі не всі користувачі можуть його встановити.

Згідно з даними аналітичної компанії NPD Group, пристрої на платформі Windows Phone 7, американські продажі яких почалися в листопаді 2010 року, зайняли в четвертому кварталі лише 2% ринку США. Всього з початку світових продажів WP7-смартфонів у жовтні 2010 року стільникові оператори і рітейлери закупили більше 2 мільйонів апаратів.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.