Новини світу. 27 квітня. Вожді та представники кожного з 61 племені Лівії підписали звернення до Муаммара Каддафі, в якому закликали його залишити владу, повідомляє “Аль-Джазіра”.

Муаммар Каддафі
Каддафі написали послання

Цей документ був представлений публіці в Бенгазі 27 квітня французьким письменником і філософом Бернаром-Анрі Леві, який є переконаним прихильником повстанців.

“Перед загрозою втрати єдності нашої країни, зіткнувшись з обманом і пропагандою з боку диктатора та його родини, ми одностайно оголошуємо: нас ніщо не розділить”, – сказано в листі. Підписанти наполягають, що поділяють ідеали “вільної, демократичної і єдиної Лівії“.

За їх словами, після відходу Каддафі країна буде єдиною – зі столицею в Тріполі, в ній головуватиме громадянське суспільство – “як ми всі цього хочемо”.

“Ми – лівійці – єдине і об’єднане плем’я. Плем’я вільної Лівії, котра бореться проти придушення і розділення”, – підсумували підписанти.

Леві розповів, що лист написали ще в середині квітня і з тих пір передавався з рук у руки по всій країні. Його схвалили не всі лідери племен, оскільки деякі ще вагаються. Але серед вождів, що підписали документ, є і ті, хто живе на територіях, які контролює режим.

Який відсоток складають вожді племен, які підписалися,  і наскільки вони впливові, не повідомляється. Також невідомо, наскільки автентичними є підписи. Поки від передбачуваних авторів послання спростувань не надходило.

Раніше повідомлялося, що Муаммар Каддафі закликав лівійські племена “очистити від озброєних бандитів” Місурату, оскільки війська режиму в цьому місті зазнали поразки. Однак поки ніяких ознак участі вірних Каддафі племен у громадянській війні помічено не було.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.