Новини економіки. 28 квітня. Якщо Україна не прийме пенсійну реформу, то не отримає траншу Міжнародного валютного фонду, а якщо пенсійна реформа буде прийнята, то Україна одноразово отримає одразу два транші МВФ по 1,5 млрд дол кожен, повідомив на прес-конференції у Львові віце-премєр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Міжнародний валютний фонд може надати Україні одразу два транші

“Ніколи рада директорів МВФ не підтримає Програми з Україною, якщо ми не приймемо пенсійну реформу. Вони будуть сидіти, як от ми сьогодні, за таким довгим столом, і слухати наші аргументи вони не схочуть, бо це кошти їх платників податків і вони знають, куди їх спрямовувати”, – сказав Тігіпко.

За його словами, якщо Україна не затвердить пенсійну реформу і не отримає траншу МВФ, то одразу впадуть інвестиційні показники України у світі.

“Якщо ж ні, то наші показники інвестиційні одразу впадуть, підуть вгору ціни і ми що зробимо? Ми підемо на внутрішній ринок України робити запозичення й повторимо помилку Тимошенко, яку вона зробила, коли запозичення на внутрішньому ринку становили 30%”, – пояснив урядовець.

Також, як передає УНН, Тігіпко окреслив дату прийняття пенсійної реформи.

“Треба прийняти в червні, максимум на початку липня, тоді у липні – на початку серпня Україна може отримати транш від МВФ. До речі, розглядається варіант, що Україна зможе одноразово отримати одразу два транші МВФ. ЦІ кошти підуть у валютні резерви, я хочу на цьому наголосити: ми не проїдаємо їх, адже вони не йдуть у бюджет, а у золотовалютні резерви Національного банку України”, – зазначив урядовець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.