Новини футболу. 10 квітня. Чемпіонат України, 24 тур. “Металлург” (З) – “Динамо” – 1:1 (1:0). Голи: Цуріков, 45 (1:0); Шевченко, 46 (1:1)

металург(З)-динамо
Запорізький "Металург" приймав у себе "Динамо"

Київське “Динамо” не змогло скористатися осічкою “Шахтаря“, який напередодні поступився “Оболоні“. Давши можливість відпочити лідерам команди, Юрій Сьомін, як і Мірча Луческу, прогадав – його команда не змогла переграти безпросвітного аутсайдера Прем’єр-ліги.

Динамо” підвела відсутність командної швидкості. Той темп, який взяли гості з початку поєдинку, цілком влаштовував запорожців. Легко справляючись з атаками суперника, “Металург” час від часу проводив контрвипади. І під кінець гри вразив ворота Шовковського. Правда, з невеликим запізненням лайнсмен і арбітр все ж зафіксували офсайд. Цілком справедливо, як показав повтор. Однак саме цей момент, як здається, “розбудив” футболістів. І ще до перерви глядачі все ж таки дочекалися голу. Каддурі грубо помилився в центральній зоні, і Цуріков, отримавши пас, реалізував вихід один на один. Вийшов практично гол у роздягальню – команди до перерви зіграли ще чотири хвилини компенсованого часу.

Паралелі з матчем “Шахтаря” продовжилися – у перерві Сьомін зробив дві заміни. Але якщо Ярмоленко свій вихід виправдав активною грою, то Мілевський протягом усього другого тайму був мало помітний. Зате змінився характер гри “Динамо” в цілому. З’явилося більше агресивності, на якийсь час гості пришвидшили темп гри, і спочатку здавалося, що другий гол буде справою часу. Тим більше, що перший кияни забили у своїй першій атаці. Шевченко відгукнувся на пас Каддурі й перекинув м’яч через Безотосного.

Близько 20 хвилин “Динамо” продовжувало володіти перевагою. Відмінний шанс вивести свою команду вперед мав Ярмоленко, який пробив у голкіпера “Металурга” з кута воротарської. Не менш добре він асистував Шевченка, після чого форвард пробивав головою – вище воріт. Але поступово “Металург” зумів звести до мінімуму кількість небезпечних моментів біля свого штрафного, а сам відповідав гострими контратаками.

Рахунок до фінального свистка так і не змінився, що, втім, суті не міняє – аутсайдер несподівано (чи навіть сенсаційно) відібрав очки в одного з лідерів Прем’єр-ліги. І тепер вже “Динамо” потрібно стежити за спробами “Металіста” атакувати другий рядок турнірної таблиці.