Новини України. 19 квітня. Депутати від Партії регіонів у Львівській міськраді спокійні, зважені, мають свої життєві позиції, але не дуже говіркі.

Андрій Садовий
Андрій Садовий: фракція Партії регіонів поводить себе спокійно в раді

Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий в інтерв’ю для business.ua.

На питання, як поводить себе фракція Партії регіонів у Львівській міськраді він відповів:

“Спокійно. Там люди зважені, досвідчені, мають свої життєві позиції. Щоправда, вони не дуже говіркі. Але на засідання сесії, комісії вони приходять”.

За словами Садового, сьогодні у львівській міській раді сформована більшість, яка представлена однією політичною силою (ВО “Свобода”), яка чітко структурована. Водночас у міськраді попереднього скликання було багато політичних сил, але всі вони представляли “помаранчевий” табір.

“Зараз у міськраді є представники і партії “Свобода”, і “Партії Регіонів”. Можу сказати, що нинішні депутати прагнуть досить швидко освоїти великі обсяги інформації”, – сказав він.

“Люди вникають у ситуацію. І, що мені приємно: чим глибше вони вникають, тим більше розуміють, що все не так просто, як здається на перший погляд. Я вважаю, що депутатами міськради повинні бути авторитетні і забезпечені громадяни міста. Вони повинні мати можливість витрачати певну кількість часу на роботу в міськраді”, – відзначив Андрій Садовий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.