Новини політики. 12 квітня. Екс-майор Микола Мельниченко заявив, що якщо його посадять у СІЗО, то живим він звідти не вийде.

Микола Мельниченко
Мельниченко не зводить рахунки з Кучмою

Мельниченко готовий до того, що проти нього порушать кримінальну справу за незаконний запис розмов вищих державних діячів.

“Якщо олігархи, які стоять біля Януковича, поставлять йому умову, – так, мене елементарно можуть закрити у СІЗО, і живим звідти мені практично вже вийти не можна буде. Я це також знаю. І все роблю свідомо”, – зазначив екс-майор.

“Я згоден, що робити записи в головному кабінеті держави – не морально, якщо там сидять моральні люди. Але якщо там сидять бандити, то мій обов’язок як офіцера був викрити цю банду, адже я давав присягу на вірність народу України“, – зазначив Мельниченко.

Також, відповідаючи на питання чи не піариться він на справі Гонгадзе, екс-майор заявив: “Без піару не буде розслідування. Особистих рахунків з Леонідом Даниловичем я ніколи не зводив і зводити не збираюся”.

“Я завжди говорив, у тому числі і на очній ставці, що у мене немає до нього як до людини, як до Кучми, негативних емоцій. Але він на посаді президента скоював злочини, за які треба відповідати”, – сказав Мельниченко.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.