Новини України. 12 квітня. Екс-майор Микола Мельниченко стверджує, що Україна таки продавала “Кольчуги” Іраку.

Микола Мельниченко
Мельниченко розповів усю правду про "Кольчуги"

“Кольчуги” були знайдені, а уряд США пішов на угоду з Кучмою – це загальновідомо. Україна просто вимкнула систему пасивної локації, – заявив Микола Мельниченко. – Запитайте, наприклад, у Олександра Мороза – він про це знає. Так, “Кольчуги” дійсно перетворилися на купу металобрухту. Після цього і почалася співпраця з надання США гарантій Кучмі“, – розповів Мельниченко в інтерв’ю “Столичним новостям”.

“Рішення про оприлюднення інформації про продаж “Кольчуг” приймав не Мельниченко. Його приймала опозиція – депутати Верховної Ради. І переконливо просили мене, щоб інформація була поширена. Це факт, що така розмова між Малєвим (колишній і нині покійний глава “Укрспецекспорту“) та Кучмою була.

І розшифровку я передав голові тимчасової слідчої комісії ВР Олександру Жиру. Після цього Володимир Литвин попросив у Олександра Жира запис цієї розмови, і повідомив Жиру, що Леонід Кучма дасть відповідь через три дні. На третій день Малєва вбивають. Це що – збіг обставин? Цей факт повинні були розслідувати, після того як убили Малєва. Кучма розперезався повністю, і потрібно було якось реагувати на його кримінальні справи”.

“Зрозуміло, що уряд США не мав займатися розслідуванням вбивства Гонгадзе. А от американці провели експертизу розмови Кучми з Малєвим, і це не примха Мельниченка. Я робив і говорив те, що вирішила тимчасова слідча комісія. Шкода, що в Україні відсутній суд присяжних: подібні злочини повинні оцінювати люди, грунтуючись на почутті справедливості”, – резюмував Мельниченко.

Джерело Цензор. нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.