Новини України. 1 квітня. Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко не виключає фізичного усунення екс-президента Леоніда Кучми.

Микола Мельниченко
Мельниченко: Кучму можуть вбити

Про це він заявив після виходу з Генпрокуратури.

За його словами, це може статися внаслідок легалізації хоча б одного з записів в кабінеті Кучми.

“Я не виключаю, що Леоніда Даниловича можуть фізично усунути, бо якщо його немає в живих, то багатьом олігархам це буде на руку. Легалізація хоча б одного запису тягне за собою порушення маси інших кримінальних справ, що в свою чергу дає шанс Україні повертати у бюджет колосальні суми грошей”, – зазначив Мельниченко.

“Багато з нинішніх олігархів побудували свої статки на пограбуванні України, а це все є на записах”, – заявив екс-майор.

Як відомо, щодо Кучми порушена кримінальна справа за статтею “перевищення влади” і віддання незаконного розпорядження керівництву МВС, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Записи Мельниченка у кабінеті Кучми залучені в якості речових доказів у цій справі.

Крім того, екс-майор висловив сподівання, що у понеділок його очна ставка з Кучмою таки відбудеться, якщо екс-президент знову не поміняє адвоката, або не прийде без адвоката.

При цьому, Мельниченко стверджує, що Кучма щодня приїжджає до Генпрокуратури і активно ознайомлюється з матеріалами справи.

“Наскільки мені відомо, Леонід Данилович щодня приїжджає у Генпрокуратуру, і навіть тільки що я бачив, як він заїхав у Головне слідче управління“, – сказав він.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.