Новини технологій. 21 квітня. Mail.Ru Group спростувала повідомлення ЗМІ про те, що голова холдингу Дмитро Гришин запропонував об’єднати соціальні мережі “Однокласники” і “Вконтакте”, повідомила прес-служба холдингу.

ВКонтакте
"Вконтакте" не переходитиме під контроль Mail.Ru Group

Дмитро Гришин заявив, що вважає правильним збільшити частку Mail.Ru Group у “Вконтакте“, однак не пропонував поєднувати дві найпопулярніші в Росії соціальні мережі.

“Голова Mail.Ru Group Дмитро Гришин ні публічно, ні в приватній бесіді з журналістом не говорив про потенційного об’єднання активів, так само як і не називав ніяких конкретних імен активів”, – сказала керівник прес-служби Mail.Ru Group Валерія Коміссарова .

Слова Гришина, неправильно інтерпретовані ЗМІ, стосувалися збільшення частки Mail.Ru Group у “Вконтакте”: голова холдингу відзначив, що збільшення частки було б стратегічно правильне з точки зору конкуренції російських інтернет-компаній з міжнародними глобальними гравцями.

Керівник прес-служби “Вконтакте” Владислав Циплухін повідомив, що офіційна позиція його компанії залишається незмінною. “Ми незалежна компанія і не плануємо переходити під контроль Mail.Ru Group. Ніяких переговорів не ведеться”, – сказав Циплухін.

У березні засновник “ВконтактеПавло Дуров опублікував відкритий лист, в якому заявив про те, що “Вконтакте” збирається розвиватися самостійно, а ситуацію, при якій “Вконтакте” повністю увійшла б до холдингу Mail.Ru Group, Дуров назвав утопічною.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.