Новини України. 13 квітня. Львів. Відео. Сьогодні відбувся масовий протест львівських студентів «Проти деградації освіти», у якому взяли участь понад 2 000 студентів.

Студенти проти Табачника та його реформ

Акція розпочалася об 11:30 біля пам’ятника видатному українському письменнику-соціал-націоналісту Івану Франку, де студенти зібралися, розвернули прапори та плакати, помітингували і рушили по центральних вулицях міста до обладміністрації.

Під стінами Львівської обласної державної адміністрації студенти виголосили ряд вимог, а саме відхилити законопроект «Про вищу освіту», гарантувати стипендію усім успішним студентам, що навчаються на державній формі, призупинити підняття цін за проживання у студентському гуртожитку доки не буде піднята стипендія, повернути Єдине зовнішнє незалежне тестування.

Основна вимога студетів – відставка міністра освіти Дмитра Табачника.

Студенти скандують: «Ви нам корупцію – ми вам революцію», «Ми за стабільну оплату навчання», «Ні деградації освіти», «Табачника – геть!» та ін.

До львівських студентів вийшли депутати Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Ірина Сех, Андрій Холявка та Ярослав Качмарик. Вони висловили солідарність зі студентами та заявили, що «Свобода» також виступає проти нищення української освіти та вимагає відставки Дмитра Табачника.

Натомість, начальник головного управління освіти та науки Львівської ОДА Михайло Брегін закликав студентів до конструктивних та предметних переговорів. Він вважає подібні мітинги непотрібними.

У свою чергу студентська молодь, опісля промови Брегіна, закликала протестувати і надалі, адже без протестів ніхто жодних пропозицій зі сторони студентів не приймає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.