Новини світу. 21 квітня. Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, що у підозрюваних у справі про метро знайшли ще три вибухові пристрої.

Демократія буває різною
Лукашенко задоволений, що виконавця теракту вчасно зупинили

“Слава Богу, що ми вчасно зупинили виконавця теракту. Як показує слідство, завтра було б гірше. Сьогодні правоохоронні органи виявили як мінімум три бомби. І було б ще гірше, ніж у метро”, – заявив Лукашенко в щорічному посланні до парламенту країни.

Він розповів, що у підозрюваних вилучили комп’ютери, де були “розірвані тіла з інтернету, відірвані голови, якісь невідомі інопланетяни придумані”. Головного виконавця теракту Лукашенко назвав “виродком”, який виріс у повноцінній сім’ї.

Раніше повідомлялося про затримання батька головного виконавця теракту, якого як годинникаря підозрюють у виготовленні годинникових механізмів для вибухових пристроїв сина.

У справі про вибух на станції “Жовтнева”, в результаті якого загинули 13 людей, затримані ще чотири людини: головний виконавець теракту, який зробив бомбу, його напарник, дівчина і ще одна людина, яка допомагала у виготовленні вибухового пристрою. Офіційно імен затриманих поки не оголошують. У ЗМІ з’являлися повідомлення про те, що серед них є Дмитро Коновалов.

У посланні Лукашенко розповів, що затримана дівчина навчалася в одному з приватних вузів. “Це ж людина, яка аморально спилася,  – клейма ставити ніде. Їй 21 чи 22 роки”, – сказав Лукашенко.

Фактором, що спровокував теракт у мінському метро, ​​Лукашенко назвав надлишок демократії у країні. При цьому він заявив, що поки не бачить причетності до теракту опозиції, але висловив упевненість у тому, що “п’ята колона” використовує цей факт у своїх інтересах і цілях “.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.