Новини політики. 26 квітня. Президент Білорусі Олександр Лукашенко переадресував питання про свою неучасть в чорнобильських заходах разом з президентами України і Росії президентові України Віктору Януковичу.

Демократія буває різною
Олександр Лукашенко

Зокрема, Лукашенко сказав:

«Поставте це запитання Януковичу: чому білоруський президент не присутній на їх заходах. Це ви у них запитайте. На жаль, “вшивості” вистачає у нинішнього керівництва України».

Білоруський президент також додав:

«Напрошуватися я ні до кого не збираюся, і бути якимось підспівувачем я не збираюся ні в одного президента, ні в іншого», – підкреслив глава білоруської держави.

Не більш шанобливо відгукнувся Лукашенко про президента Європейської комісії

«Ну хто такий Баррозу? Був якийсь Баррозу в Португалії, але вигнали його і влаштували в Єврокомісію. Я найменше дивлюся, що де хто ляпнув з європейських чиновників. Їх там тисячі», – заявив Лукашенко, коментуючи заяву Жозе Мануела Баррозу про те, що його участь у саміті з ядерної безпеки в Києві можлива тільки за відсутності на ній президента Білорусії.

Зараз Лукашенко здійснює поїздку по білоруських регіонах, що постраждали від аварії на ЧАЕС.

Нагадаємо, напередодні свого прибуття до Києва для участі у Міжнародній конференції “Двадцять п’ять років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього”, яка відбулася 20-22 квітня в Києві, президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу висунув умову – відсутність на конференції президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Як повідомлялося, після подій у Мінську 19 грудня 2010 ЄС ввів ряд санкцій проти офіційного Мінська. Брюссель, зокрема, вимагає звільнення політичних ув’язнених і покарання винних у застосуванні сили протівмірних демонстрантів

ВІДЕО

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.