Новини політики. 21 квітня. Президент Білорусі Олександр Лукашенко звернувся з посланням до білоруського народу і Національних зборів.

Олександр Лукашенко
Лукашенко не віддасть Білорусь

Він заявив, що його молоду суверенну державу хочуть “нагнути і змусити танцювати під чужу дудку”. Лукашенко, окрема, назвав “ланками одного ланцюга” грудневі виступи опозиції і недавній теракт у мінському метро.

За словами білоруського лідера, спочатку з’явилися політичні загрози: неприйняття результатів президентської кампанії, списки невиїзних, економічні санкції. Потім, зазначив О. Лукашенко, почали роздувати ажіотаж і паніку на валютному та споживчому ринках із подачі “різних тутешніх і зарубіжних аналітиків”. “Потім танець на кістках у зв’язку з подіями на станції метро “Жовтнева”. Все це, по суті, ланки одного ланцюга”, – заявив президент Білорусі.

Він висловив припущення, що “комусь хочеться дестабілізувати обстановку в країні, посіяти хаос і недовіру людей до влади, щоб потім так званими проблемами, як зашморгом, задушити незалежність Білорусі, розв’язати руки для прямого втручання у внутрішні справи і диктувати волю білоруському народу”.

“Нас хочуть змусити бути такими, як усі навколо нас. Ми їм сьогодні, як кістка в горлі. Якщо у сусідів добре, то ми ніколи не зловтішаємося, а прагнемо зробити так, щоб і у нас стало краще. Якщо така політика проводитиметься нашими сусідами, ми її розуміємо і сприймаємо. Але якщо нас намагатимуться нахилити, поставити на коліна, а потім задушити, природно, ми, як мінімум, чинитимемо опір. Ми за свій клаптик землі боротимемось “, – заявив О. Лукашенко.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.