Новини світу. 21 квітня. Центральну ділянку кордону Тунісу та Лівії з лівійської сторони контролюють не урядові війська, а повстанці.

лівійські повстанці
Лівійські повстанці контролюють кордон із Тунісом

Жителі прикордонного міста Дахіба розповіли, що бачили, як на суміжній території спустили зелений прапор і підняли повстанський триколірний. “Звідси видно, що прикордонний перехід контролюють повстанці”, – повідомив очевидець, додавши, що в останні дні на лівійській стороні кордону не припинялися запеклі бої.

Дахіба межує з лівійським регіоном Західні Гори, звідки в останні місяці майже не надходило будь-якої інформації. Разом із тим відомо, що в містах Налут, Ефрен, Зінтан та інших, повстання проти Муаммара Каддафі почалося ще в лютому.

Повстанці повідомляли, що продовжують тримати оборону цих міст і навіть зуміли організувати партизанські загони, що діяли у гірській місцевості, проте незалежного підтвердження цієї інформації не було.

В останні дні бої в Західних Горах посилилися, що відчули і в Тунісі. На територію цієї країни стали забрідати групи лівійських солдатів і повстанців, а також рватися міни та снаряди, запущені з Лівії.

Крім того, в Туніс з прикордонного лівійського регіону, рятуючись від боїв, втекли кілька тисяч людей.

Прикордонний перехід Дахіба-Вазін не є основним на кордоні Тунісу і Лівії. Велика частина людей і вантажів перетинає кордон північніше – в районі містечка Рас-Адждір, через який проходить Приморське шосе, що тягнеться від Єгипту до Марокко.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.