Новини світу. 23 квітня. Віце-прем’єр і міністр закордонних справ Кувейту шейх Мухаммад аль-Сабах закликав Іран поважати суверенітет країн-членів Ради співробітництва арабських держав Перської затоки і припинити втручання в їх внутрішні справи.

перська затока
Кувейт закликав Іран не втручатись у справи країн Перської затоки

Шейх Мухаммад аль-Сабах заявив телеканалу Al Arabiya, що країни Перської затоки «неодноразово передавали Ірану дружній сигнал», проте Тегеран лише посилив втручання у внутрішні справи цих держав, зокрема, «створив шпигунські організації в Кувейті і провокував міжконфесійні конфлікти в Бахрейні з метою повалення королівської влади».

За словами віце-прем’єра, Кувейт та інші країни Перської затоки мають намір підтримувати сприятливі дипвідносини з Іраном.

Останнім часом у відносинах між низкою країн Перської затоки та Іраном спостерігалася напруженість через те, що Тегеран звинуватив країни-члени Ради співробітництва арабських держав Перської затоки, що вони відправили війська до Бахрейну, а потім Кувейт заявив про знищення іранської шпигунської організації в цій країні.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.