Новини світу. 19 квітня. Шостий з’їзд кубинської компартії ухвалив програму соціально-економічного розвитку країни, доручивши відповідним органам влади розробку законів і контроль над процесом перетворень.

комуністи
Кубинські комуністи з'їхалися на обговорення

Прийняті “Тези соціально-економічної політики партії і революції”, як випливає з документів з’їзду, покликані “актуалізувати модель кубинської економіки з тим, щоб гарантувати наступність і незворотність соціалізму”, економічний розвиток країни і підвищення рівня життя населення.

“Тези визначають, що економічна система, яка превалюватиме, буде продовжувати базуватися на соціалістичній власності всього народу на основні засоби виробництва, її управлінським принципом буде соціалістичний розподіл” від кожного за здібностями, кожному за працею “, – говориться в документі.

У прийнятому документі також підкреслюється, що основною формою економічної діяльності буде залишатися “соціалістичне державне підприємство”, проте влада буде підтримувати різні форми іноземних інвестицій, кооперативи, невеликі селянські господарства, орендарів та осіб, які займаються індивідуальною працею.

З’їзд також доручив уряду країни створити постійну комісію, до завдання якої увійде контроль над впровадженням змін, і рекомендував Національній асамблеї народної влади (парламенту країни) розробити і прийняти відповідні закони.

З’їзд кубинської компартії також повинен затвердити новий склад партійного керівництва.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.