Новини України. 23 квітня. Парламент Криму просить Верховну Раду призначити керівником комітету з питань півострова, який планується створити, екс-спікера парламенту автономії Бориса Дейча.

Верховна Рада, ВРУ
Крим хоче мати свій комітет у Верховній Раді

Про це говориться у зверненні президії кримського парламенту до спікера ВР Володимира Литвина й депутатів.

“Президія ВР Криму просить про обрання головою даного Комітету депутата Дейча Бориса Давидовича – Голови Верховної Ради Криму четвертого скликання”, – говориться у зверненні.

Як відомо, ще 16 червня 2010 року кримські депутати запропонували ВР створити комітет з питань АРК.

У лютому 2011 року спікер кримського парламенту Володимир Константинов заявив за підсумками зустрічі з Литвином, що протягом двох місяців у Верховній Раді України буде сформований і почне роботу парламентський комітет зі справам Автономної Республіки Крим.

Він зазначив, що у випадку створення такого комітету Верховна Рада Криму зможе направляти свої зауваження до законопроектів, які стосуються Криму. Також кримський парламент зможе ініціювати прийняття законів, що стосується автономії.

Разом з тим, він вважає логічним продовженням створення парламентського комітету у справах АР Криму надання Верховній Раді автономії права законодавчої ініціативи.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.