Новини світу. 14 квітня. Країни БРІКС виступили проти застосування сили при врегулюванні ситуації на Близькому Сході та в Африці.

BRICS - БРІКС
Представники БРІКС обговорювали світові події

Керівники країн, що входять до складу БРІКС, висловили крайню заклопотаність неспокійною ситуацією на Близькому Сході й в Африці, зокрема в Бахрейні, Омані, Сирії, Йорданії та Іраку. Члени БРІКС вважають за необхідне шанувати незалежність і суверенітет кожної країни.

Учасники саміту зазначили, що продовжать співробітництво з Радою безпеки ООН для вирішення конфлікту в Лівії.

У саміті візьмуть участь голова КНР Ху Цзіньтао, президент Бразилії Ділма Руссефф, президент Росії Дмитро Медведєв, прем’єр-міністр Індії Манмохан Сінгх і президент ПАР Джейкоб Зума.

Нагадаємо, акронім БРІК був введений в ужиток економістами Goldman Sachs у 2001році, що послужило приводом до інтеграційних процесів між Росією, Китаєм, Бразилією та Індією. З лютого 2011року цей акронім звучить як БРІКС (BRICS – Brazil, Russia, India, China, South Africa).

Спостерігачі відзначають, що економічні шляхи цих країн як і раніше значно розходяться, проте члени БРІКС здатні виступати єдиним фронтом на полях глобальної дипломатії.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.