Новини України. 27 квітня. 20% жителів України вважають обґрунтованим початок операції коаліційних військ проти режиму Каддафі в Лівії.

66% українців не підтримують військову операцію в Лівії

Такими є результати досліджень Research & Branding Group.

На сьогоднішній день, в порівнянні з даними опитування минулого місяця, число респондентів, які вважають себе більш інформованими про початок військової операції в Лівії збільшилася на 7%. Відповідно, зменшилася кількість респондентів, які вперше чули про початок військової операції з 17% до 9% від усіх опитаних, йдеться в повідомленні компанії.

У порівнянні з даними опитування в березні, українці не змінили свою думку з приводу обґрунтування необхідності проведення міжнародної військової операції проти Лівії. Кожен п’ятий (​​20%) житель України в цілому вважає обґрунтованим початок операції, не обґрунтованими у березні вважали 32%, а в квітні 35% респондентів. Не змогли відповісти в березні 48% і в квітні 45% від усіх опитаних.

У порівнянні з минулим місяцем, зменшилася кількість респондентів, які особисто підтримують проведення міжнародної військової операції в Лівії, з 19% до 15%. Відповідно збільшилося число респондентів, які не підтримують проведення військової операції, з 56% у березні до 66% у квітні.

Щодо дій уряду України щодо забезпечення безпеки українців, думки респондентів розділилися: 32% від усіх опитаних респондентів позитивно оцінюють такі дії 17% респондентів – негативно, а 27% українців вважають такі дії задовільними. Не змогли відповісти 25%.

Більше половини, 54,5% жителів України, вважають, що Муаммар Каддафі не зможе втримати владу в країні. Протилежної думки дотримується 13% респондентів, і не змогли відповісти на поставлене питання 33% опитаних респондентів.

Опитування проводилося у період з 20 по 31 березня і з 4 по 14 квітня 2011. Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2075 і 2077 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає +/-2,2%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.