Новини України. 3 квітня. Великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський» прибуде в пасажирський термінал міжнародного морського порту міста Тріполі для евакуації українців 4 квітня в 10.00 за місцевим часом.

судно Костянтин Ольшанський
"Костянтин Ольшанський" забере українців з Тріполі 4 квітня

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС України.

Громадяни України, які бажають повернутися з Лівії на Батьківщину на кораблі «Костянтин Ольшанський», повинні повідомити про своє рішення посольство України в Лівії та прибути у вказаний час до місця збору (напроти готелю RadissonBlu AlMahary Hotel).

Українці можуть звернутися до посольства за телефонами: +218-21-360-86-65, +218-21-360-86-64 або Департамент консульської служби (ДКС) МЗС України: +380-44-238-16-57.

МЗС закликає всіх громадян України, які в даний час знаходяться в Лівії, скористатися можливістю і залишити територію цієї країни на українському кораблі, повідомивши про своє рішення посольство України в Тріполі.

У повідомленні йдеться, що за станом на 2 квітня українські дипломати сповістили про можливість евакуації 827 українських громадян.

Посольство України в Лівії буде продовжувати роботу з формування списків громадян України та іноземців, які бажають залишити територію Лівії на кораблі «Костянтин Ольшанський».

МЗС також відзначає, що в рамках евакуаційних заходів у лютому та березні з території Лівії евакуйовані 514 громадян України.

За матеріалами Газета по-киевски

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.