Новини України. 15 квітня. Київ. Британська компанія “The Economist Intelligence Unit”, порівнюючи екологічну ситуацію в 30 європейських столицях, не дала Києву жодного балу з 10 можливих.

вокзал Південний, Київ
Київ - найбрудніша столиця Європи

Як повідомляє Бі-бі-сі, дослідники вивчали ряд показників, які свідчать про якість життя в європейських столицях: кількість шкідливих викидів в атмосферу, спожитої енергії, обсяги побутових відходів.

Найвищі оцінки за шкалою в 10 балів отримали столиці скандинавських країн: Копенгаген, Стокгольм і Осло.

Крім скандинавських країн, у десятку найбільш екологічно чистих столиць Європи увійшли: Відень, Амстердам, Цюріх, Хельсінкі, Берлін, Брюссель і Париж.

У той же час, у Києві ситуація дзеркальна. В українській столиці занадто багато автомобілів, кияни використовують в два рази більше води та електроенергії, ніж європейці.

Крім того, за підрахунками експертів, Київ також є найбруднішим містом Європи, адже щороку на кожного киянина припадає до 600 кг сміття.

Єдине, що, на думку експертів, дає хоча б якусь надію, це те, що з впровадженням екологічних програм Київ опинився на 23 місці, тоді як за всіма іншими показниками займає останнє – 30-е.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.