Новини України. 4 квітня. Прибуття в Україну судна з партією китайської гречки на борту, заплановане на 5 квітня, відкладається.

гречка
Гречка прибуде в Україну із запізенням

Про це повідомила прес-служба державного підприємства “Одеський морський торговельний порт“.

“Захід судна з китайською гречкою на борту, згідно з останніми даними, на цьому тижні не очікується. Про точну дату і час заходу судна буде повідомлено додатково”, – йдеться в повідомленні.

При цьому порт не уточнює причин затримки судна.

У свою чергу, компанія Shtef Freight, що займається доставкою першої партії гречаної крупи з Китаю, посилаючись на форс-мажорні обставини, повідомила про більш пізній термін доставки гречки – 27, а не 5 квітня, як планувалося раніше.

Про це повідомили в прес-службі Державної продовольчо-зернової корпорації України.

Разом з тим на офіційному сайті компанії Mediterranean Shipping Company SA, де в режимі он-лайн відображається інформація про маршрути всіх вантажів, в лінійному розкладі судна MSC BERYL кінцевою датою прибуття теж вказано 27 квітня 2011.

Нагадаємо, перше судно з 504 тоннами гречаної крупи, закупленої Україною в Китаю, вийшло з порту Далянь (КНР) 9 березня. Очікувалося, що воно прибуде в порт Одеси 5 квітня. Всього уряд планував завезти з Китаю 20 тис. тонн гречки для покриття внутрішнього дефіциту в цій крупі, повідомляє Сегодня.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.