Новини політики. 2 квітня. Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах вважає, що визначення термінів вступу України до Євросоюзу ставить у незручне становище європейську сторону.

Анатолій Кінах

“Я доволі скептично сприймаю, коли українська влада, а це було вже не раз, оголошує ті чи інші дати нашого членства, зокрема, і в ЄС“, – сказав Кінах на прес-конференції в п’ятницю в Києві.

“Коли називається та чи інша чергова дата, то в незручне становище потрапляють наші друзі й прихильники в Євросоюзі, оскільки ці дати називаються без узгодження з іншою стороною”, – вважає він.

При цьому Кінах відзначив, що будь-який переговорний процес має проходити в рамках взаємної поваги з метою пошуку спільного рішення.

“Ми впевнені, що дата – це не самоціль. Для нас має принципове значення створювати відповідні сучасні європейські стандарти в Україні у всіх напрямах”, – додав Кінах.

Як повідомлялося, 31 березня прем`єр Микола Азаров висловив упевненість, що Україна до 2022 року стане членом Європейського Союзу.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.