Новини політики. 8 квітня. Народний депутат від Партії регіонів Анатолій Кінах вважає сьогоднішні дії уряду, спрямовані на ручне керування економікою несуть серйозну загрозу для держави.

Анатолій Кінах

Про це він заявив в ефірі “5 каналу”.

“Мене дуже турбує, що уряд не може вийти з методів, які називаються ручними, антикризовими, силовими, адміністративними. І це серйозна загроза. Уряду потрібно виходити на чіткі системні програми, які дають можливість задіяти науково-технічний, ресурсний, кадровий, потенціал країни “, – заявив політик.

Кінах зазначив, що діяльність уряду потрібно суттєво вдосконалювати.

Характеризуючи пенсійну реформу, запропоновану урядом, політик назвав її набором фіскальних методів, спрямованих на боротьбу з дефіцитом Пенсійного фонду.

“Я впевнений, що діяльність уряду потрібно суттєво вдосконалювати з професійної точки зору. Як приклад, який всіх турбує, – ситуація, яка склалася з тієї ж Пенсійної реформою. Немає сумніву, що Пенсійна система вимагає дуже серйозного реформування. Але той законопроект, який поданий, – це, по суті, набір фіскальних методів, як боротися з дефіцитом Пенсійного фонду. Я впевнений, що вже в найближчі терміни буде відкликання цього законопроекту “, – зазначив Кінах.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.