Новини світу. 24 квітня. Британія. Сайт «Cahiers de Geopolitique biblique», який розглядає «актуальні новини в світлі Біблії», опублікував міні-дослідження, згідно з яким наречена принца Вільяма, Кейт Міддлтон, можливо, є єврейкою.

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон може виявитися єврейкою

Автор статті задається питанням: «Чому весілля принца і Кейт призначене на п’ятницю (29 квітня)?».

Як з’ясувалося, дівоче прізвище матері Кейт Міддлтон – «Голдсміт». Припустивши, що мати нареченої принца має польське коріння, автор дослідження заглиблюється в історію її родини і дізнається, що прабабусею Кейт була Елізабет Тампль Харрісон, дочка Томаса Тампль і Елізабет Майерс. Рідну сестру Елізабет Тампль Харрісон звали Естер.

На думку автора статті, «генеологічне древо» Кейт Міддлтон дозволяє припустити, що деякі з гостей з боку нареченої не змогли б приїхати на “весілля століття”, так як не побажали б порушувати святість суботи.

Втім, як відзначає сайт «Cahiers de Geopolitique biblique», королева Вікторія (яка правила з 1837 року по 1901 рік) була переконана, що британські монархи є нащадками царя Давида. Згідно з бажанням королеви, її чотирьом синам (всього у королеви було 9 дітей), в тому числі і майбутньому королю Едуарду VII, було зроблено обрізання.

Єврейський новинний сайт JSSnews відзначає, що, навіть якщо в родоводі Кейт і є євреї, то, «на щастя для королеви-матері», принаймні, п’ять поколінь представників клану Голдсміт вінчалися в церкві.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.