Новини світу. 27 квітня. Сім’я Коновалових останні кілька років перебувала під постійним контролем спецслужб – їх підозрювали у виготовленні бомб.

Дмитро Коновалов
КДБ знав сім'ю Коновалових

Як з’ясувалося, родина Коновалових перебувала під наглядом спецслужб не один рік.

“У співробітників КДБ на Коновалових було велике досьє, – повідомило джерело в правоохоронних органах Білорусі. – Його зібрали ще після вибуху в Мінську в 2008 році. Тоді батька-годинникаря Геннадія Коновалова запідозрили в причетності до теракту. Також їх увагу привернув і його син Дмитро.

Хлопець потрапив до групи ризику через  свою пристрасть до хімії та вміння майструвати вибухові пакети.

У КДБ знали, що юнак майже весь свій вільний час витрачав на виготовлення піротехніки і експериментів із вибуховими речовинами. Але чомусь йому ніхто не заважав.

Коновалов на обліку в міліції ніколи не перебував, – стверджує джерело. – За ним постійно наглядали. Мабуть, його просто на певний час випустили з поля зору, і він встиг реалізувати свій задум”.

Як тільки експерти, які працювали на місці теракту в мінському метро, ​​встановили, що саморобна вибухівка була начинена арматурою і мала годинниковий механізм, співробітники КДБ відразу згадали про сім’ю Коновалових з Вітебська: сина-хіміка і батька-годинникаря.

“Спецслужби спрацювали дуже оперативно, – говорить джерело, близьке до слідства. – Переглянувши відео з камер спостереження, вони підняли досьє на всіх, хто міг виготовити подібний вибуховий пристрій”.

У повній характеристиці на Дмитра Коновалова серед особливих прикмет зазначалася його незвичайна хода – із зігнутими в колінах ногами. На відео нескладно було помітити, що терорист стоїть ніби на напівзігнутих.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.