Новини спорту. 11 квітня. Захисник “Шахтаря” Даріо Срна пропустить чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів з “Барселоною” через пошкодження стегна.

Даріо Срна
Срна не буде грати з "Барсою"

Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Капітан “Шахтаря” отримав травму в матчі чемпіонату України з “Оболонню” (0:1), в якому вийшов на заміну після перерви. Мало того, що “гірники” зазнали першої домашньої поразки у всіх турнірах з 22 жовтня 2008 року, так ще й гравець збірної Хорватії вибув з ладу на два тижні. У цьому сезоні 28-річний Срна без замін відіграв всі матчі “Шахтаря” в Лізі чемпіонів. У тому числі і гостьовий поєдинок 1/4 фіналу, який закінчився розгромною поразкою від “Барселони” з рахунком 1:5.

Нагадаємо, матч “Шахтар” – “Барселона” відбудеться 12 квітня в Донецьку. Перша гра завершилася великою перемогою іспанців з рахунком 5:1.