Новини України. 19 квітня. Кабінет міністрів відродив державну програму забезпечення молоді житлом.

житло, будинок
Молодь отримала від держави шанс на власне житло

Про це заявив голова Правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, який є виконавцем програми, Леонід Рисухін.

Так, за його словами, в 2010 році уряд відновив цю програму, яка була повністю зупинена в 2009 році. А вже в 2011 році Кабмін майже у два рази збільшив фінансування програми з державного бюджету.

Леонід Рисухін повідомив, що після відсутності фінансування програми із загального фонду державного бюджету в 2009, в 2010 році молоді сім’ї отримали пільгові кредити на житло на суму понад 80 млн. грн., з яких 37 млн. грн. – кошти державного бюджету. У 2011 році з держбюджету передбачається виділити на програму 60 млн. грн., а в цілому – 130-140 млн. грн. “Ми ініціюємо за підтримки народних депутатів збільшення фінансування з держбюджету цього року до 200 млн. грн.”, – додав голова Правління фонду.

У цьому році також, зауважив Леонід Рисухін, триває ефективна і системна урядова програма доступного житла, яку Мінрегіонбуд доручив реалізовувати фонду, – на неї передбачено виділити з держбюджету 100 млн. грн. До речі, зазначив він, за підсумками минулого року, 50% учасників програми становлять молоді сім’ї.

При цьому Леонід Рисухін спростував чутки про можливість ліквідації фонду. “Усі чутки про ймовірність закриття фонду не відповідають дійсності. Уряд конкретними діями дав важливий сигнал суспільству про актуальність і серйозності питань посилення державної житлової політики для молоді. І в цьому році за програмами, які виконує фонд, 1000 – 1500 сімей отримають різні види державної підтримки на будівництво власних квартир”, – підкреслив він.

Джерело Коментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.