Новини світу. 6 квітня. Близькосхідний регіон наближається до нової війни.

Палестина Ізраїль
Ізраїль продовжує наступати на арабів

Про це йдеться в поширеній у вівторок заяві Виконавчого комітету Організації визволення Палестини (ООП). У ній наголошується, що “провал зусиль міжнародного “квартету” посередників (США, Росія, ЄС і ООН) і світового співтовариства в цілому, спрямованих на те, щоб зупинити агресію Ізраїлю проти палестинського народу, веде до непередбачуваних наслідків, до нового кровопролитного конфлікту”.

Ця заява стала першою офіційною реакцією Палестинської національної адміністрації, в якій провідну роль грає ООП, на рішення ізраїльської влади про нове будівництво в єврейському кварталі Єрусалиму Гіло, що є історично арабською частиною міста, а також розширення поселень на Західному березі річки Йордан.

“Ми підкреслюємо, що активізація поселенського будівництва на окупованих територіях незаконна і суперечить духу і букві “дорожньої карти” (плану палестино-ізраїльського врегулювання – Ред.), – Йдеться в заяві представника ООН з близькосхідного врегулювання Річарда Майрона. – Ми закликаємо уряд Ізраїлю припинити це будівництво з тим, щоб з’явився шанс на відновлення переговорів про остаточне врегулювання”.

Із засудженням планів Ізраїлю з будівництва житла в Східному Єрусалимі виступили також США і Росія.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.