Новини світу. 14 квітня. Італія має намір видати тимчасові візи шенгенського зразка 20-ти тисячам емігрантів з Тунісу, які нелегально потрапили в країну через Середземне море в останні тижні.

Лампедуза, нелегали
Італія роздасть нелегалам тимчасові "шенгенки"

Про це заявив міністр внутрішніх справ Італії Роберто Мароні.

“Єдиним способом, запобігти проникненню нелегальних біженців в інші країни є скасування Шенгенської угоди. Однак, я сподіваюся, до цього справа не дійде, оскільки це буде означати кінець Європейського союзу“, – заявив Мароні.

При цьому він також зазначив, що Італія підписала нову міграційну угоду з Тунісом, згідно з якою біженці з цієї країни будуть просто примусово повертатися назад.

Нагадаємо, після “жасминової” революції в Тунісі в січні 2011 року до Італії хлинув потік нелегальних мігрантів з цієї країни, які сподівалися скористатися заворушеннями у себе на батьківщині, щоб отримати дозвіл на перебування в Європейському союзі. Крім них до Італії почали тікати єгиптяни і вихідці з інших держав Магрибу.

Усього за три місяці в таборах біженців в Італії, насамперед, на острові Лампедуза, скупчилося до 30 тисяч нелегальних біженців.

За матеріалами tt.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.