Новини світу. 8 квітня. Італія. Італія почала репатріацію туніських біженців, відправивши літаком з острова Лампедуза в Туніс першу групу в складі 30 чоловік.

Біженці, Італія
Італія депортовує нелегалів назад в Туніс

Ця акція здійснюється відповідно до угоди між двома країнами про обмеження незаконної імміграції, заявив міністр внутрішніх справ Італії Роберто Мароні.

За заявою італійської влади, мігранти з країн Північної Африки, в першу чергу з Тунісу, що прибувають на острів, будуть поступово відправлятися назад. Про це домовилися у вівторок італійська і туніська влади. Італія у відповідності з угодою надасть технічну та фінансову допомогу Тунісу для повернення іммігрантів.

Одночасно італійська влада рамках даної угоди буде видавати африканським іммігрантам дозвіл на тимчасове перебування в країні терміном на півроку, яке надає їм право пересування по території Шенгенської зони. Однак подібні дозволи вже не можуть видаватися африканським іммігрантам, які прибули на територію Італії, після 5 квітня. Всі ті, хто дістався з Африки після цього терміну, будуть екстрадовані в ті країни, звідки вони прибули.

За даними МВС Італії, після початку акцій протесту і бойових дій у країнах Північної Африки, які спричинили зміну режимів, в Італію прибули понад 25 тис незаконних іммігрантів, переважно з Тунісу.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.