Новини науки. 8 квітня. Математик, офіцер Космічних військ СРСР, науковий співробітник Об’єднаного інституту ядерних досліджень і колишній заступник директора Інституту фізико-технічних проблем у Дубні Володимир Пахомов вважає, що Землю 6 тисяч років тому відвідували представники іншої цивілізації.

Вони залишили нам календар

Вони залишили нам календар – той, яким всі сьогодні користуються. І включили туди своє послання. Але закодували так, щоб «побачити» його і розібратися зуміла лише цивілізація, яка досягла певного щабля розвитку.

Твердження Пахомова, м’яко кажучи, спірне. Але ось його аргументи та докази.

Чому прибульці зашифрували інформацію саме в календарі? Дві третини Землі зайняті водою, решту покривають льоди (на полюсах), пустелі і ліси. Будь-який предмет, великий чи малий, зник би тут без сліду. Тому космічні візитери і вирішили залишити майбутньому технічно розвиненому людству докази свого перебування в незвичайному, але дуже надійному «сейфі» – в календарі.

Як можна використовувати три десятки цифр для шифрування таємних відомостей? Учений виявив, що календарні числа розподілені по тижнях, місяцях і роках на основі якоїсь матриці, яка, у свою чергу, містить гігантський масив оцифрованої інформації. Потім він знайшов метод вилучення цієї інформації. Підібрав відповідні коди. Так, наприклад, таємний код виявився прихований в календарному циклі, рівному
28 років.

Існування періоду в 28 років не було секретом для древніх. На його основі створений так званий «вічний» календар, зображення якого було виявлено вченими на стіні Софійського собору в Києві. Календар датується XIII століттям і представляє собою таблицю-матрицю як раз з 28 осередків. Всі позначені літерами, що символізують дні тижня – від понеділка до неділі, з яких послідовно повинні починатися роки циклу, – всі 28 років. Ця матриця, що складається з 7 рядів і 4 стовпців, як з’ясувалося, являє собою половину повної матриці послання.

Що можна приховати в календарі? Давнім астрономам було відомо сім небесних тіл. Вони «збудували» їх у так званий халдейський ряд. Тобто розташували в порядку зростання видимої швидкості руху цих тіл по небу. Точно в такому ж порядку вистроєні дні тижня починаючи з «сонячного»! Це підтвердила розшифровка. Комп’ютер видав інформацію про халдейський ряд. Але не просту, а з невідомими раніше подробицями. Наприклад, Пахомов отримав дані про прецесії всіх семи небесних тіл, тобто про те, як їх осі рухаються в просторі, описуючи своєрідні конуси. Можливо, стверджує вчений, прецесія зіграла або зіграє якусь важливу роль для нашої цивілізації.

Джерело Власти.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.