Новини України. 1 квітня. Держекоінспекція України та посольство Японії урегулювали питання радіаційного контролю японських товарів на українському кордоні.

кордон
На кордоні посилена перевірка японських товарів

У Державній екологічній інспекції України зустрілися керівництво Держекоінспекції і перший секретар економічного відділу посольства Японії в Україні Сато Йошіхару.

Вони обговорили про недопущення в Україну товарів, які виробляють у Японії чи таких, що зазнали радіаційного забруднення внаслідок техногенної катастрофи на АЕС “Фукусіма“.

Представники інспекції та посольства Японії розглянули механізм співпраці у сфері інформування та забезпечення взаємного обміну інформацією з цього питання.

Зокрема, Сато Йошіхару підкреслив, що всі товари, які імпортують в Україну з Японії, проходять ретельне обстеження на рівень радіації.

Зі свого боку, голова Держекоінспекції України Павло Жила запевнив, що у пунктах пропуску через державний кордон України постійно здійснюється відповідний радіологічний контроль. На сьогодні не було зафіксовано жодного випадку підвищеного рівня радіації у вантажах з Японії.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.